Domovní videotelefony

Domovní telefony a videotelefony

Domovní telefony a videotelefony

 

Umíme zrenovovat stávající domovní telefon v bytovém domě nebo třeba dodat nový videotelefon do rodinného domku.

Ve stávajících bytových domech jsou často již instalovány domovní telefony. Jejich kabely nebývají v nejlepším stavu. Moderní systémy domovních telefonů (bTicino - LEGRAND, Videx) ale využívají pouze dva vodiče, takže nějaké dva funkční vodiče se ve starším kabely vždycky najdou. Vždycky je ale potřeba kabeláž napřed propátrat.

Součástí domovních telefonů je často také možnost otevření dveří - vpustíme návštěvu. To se provádí buď elektrickým otvíračem nebo elektrickým zámkem. Otvírač je instalovaný ve veřejích (bzučák), zámek je ve dveřích pod klikou. Po zavření dveří samozavíračem (dříve se říkalo Brano) dojde u zámku k samovolnému uzamčení dveří. Bezpečnost je tak daleko vyšší, dveře jsou uzamčeny, nikoli pouze zaklapnuty.

Domovní telefony a videotelefonyDomovní telefony se často provádí jako domovní videotelefony. U vchodu ke umístěna kamera (ať již se dívá přímo do obličeje návštěvníka nebo naopak sleduje celou scénu z výšky) a její obraz je vidět na malém monitoru u telefonu v bytě. Můžete tak daleko lépe posoudit celou scénu, než návštěvníka pustíte dovnitř.

Možností v této oblasti je mnoho a je nejvhodnější vypracovat nabídku na míru. Jsme připraveni, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.