Domovní telefony a videotelefony

Pokud potřebujete zrenovovat stávající domácí telefon v bytovém domě nebo dodat nový videotelefon do rodinného domku, umíme obojí.

Kabely ve stávajících rozvodech domácích telefonů jsou většinou v horším stavu. nebojíme se je vyměňovat, protože nabízíme i digitální dvoudrátové systémy (Videx, bTicino - Legrand a  další.) Zde skutečně postačí dva vodiče od zvonkových tlačítek po domě s odbočkou do každého  bytu. Ze stávajících vodičů v domě se vždycky nějaké dva kvalitní vyberou.

Domácí telefony dnes umí samozřejmě víc než jen nechat návštěvu zazvonit a vpustit ji do domu (zabzučet). Pokud chcete, můžete mít ve svém bytě obrazovku s náhledem kamera na návštěvníka (tomu se říká videotelefon). Některý byt má, jiný ne, je to variabilní. Také se často zřizuje zámek v domovních dveřích jako samozamykací. Tedy - když samozavírač (lidově Brano) zaklapne dveře, dojde ihned k jejich uzamčení. Nejsou jen zaklapnuté, ale uzamčené. přitom zvenčí si otevřete klíčem a zevnitř klikou jako jinde, ani nepoznáte žádné zpoždění, když zámek automaticky bleskově odmyká. Takové zámky vyrábí například firma ABBLOY.

Možností v této oblasti je mnoho a je nejvhodnější vypracovat nabídku na míru. Jsme připraveni, kontaktujte nás.

Domovní telefony a videotelefony

Domovní telefony a videotelefony